Pravá a levá ruka andělské kanceláře

Alice Vyhnalová a Jana Horáčková. Tahle dvě jména si zapamatujete v kanceláři RE/MAX Anděl rychle, protože právě tyhle dámy, srdcařky a andělé na pravém místě, jsou pro makléře téměř vším. Pravou a levou rukou, poradcem, pomocníkem, často také zachráncem a rozhodně tvůrcem té nejlepší kancelářské nálady, ve které se skvěle pracuje.

Za super chodem kanceláře nestojí jen charismatický a energický šéf (kterého andělská kancelář také má 😃), ale tým, který se o ten super chod stará. Tou dobrou duší kanceláře jsou asistentky, které tvoří ono útulné prostředí, ve kterém se občas řád mění v chaos a ten zase zpátky v řád a nakonec v dokonalou harmonii, ve které zkrátka chcete pracovat.

Alice s Janou tu dennodenně rozdávají rady i úsměvy, nabízejí kávu, zařizují tunu administrativy, koordinují případný chaos a radí co a jak, když si náhodou makléři nevědí rady (tak třeba s reporty, práci v makléřském systému a spoustou dalších praktických věcí).

Když dva dělají totéž…

tak to není úplně totéž. Zatímco Jana ctí pořádek a řád, je systematická a velmi precizní, Alice je tak trochu neřízená střela, jenž řeší věci za pochodu. Je energická a spontánní, však také do RE/MAX Anděl přišla prostě proto, že se jí tam líbilo. „Jarda Nedvěd mi přišel jako velký sympaťák, tak jsem mu řekla, že právě proto jsem se rozhodla pro něj pracovat,“ směje se Alice. Jana přišla k Andělům z jiné realitní kanceláře a od začátku byla velmi překvapena podporou, kterou zdejší kancelář svým makléřům poskytuje. „Zkušenosti z realitního prostředí mám dlouholeté, navíc si i sama čas od času zobchoduji nějakou nemovitost, neb je to můj koníček, podpora makléřům je tu ale velmi unikátní,“ vysvětluje Jana.

A protože různorodost je tím, co drží Andělskou kancelář pohromadě (každý jsme jiný a každý potřebuje trochu něco jiného), tenhle dámský tandem dokáže svým přístupem oslovit právě tu část makléřů, kteří mají sklony buď k pořádku a řádu nebo dynamickému a stále se měnícímu prostředí. Ač každá k práci přistupuje jinak, obě se shodují na tom, že makléři jsou jako jejich děti – je třeba jim pomáhat, vést je, učit je a pak spokojeně sledovat, jak samostatně všechno zvládají a jak jen občas potřebují podat pomocnou ruku.

Makléři se tu rozmazlují

RE/MAX Anděl je svými službami pro makléře a péči (snad trochu až rozmazlováním) pověstná. Každý makléř tak má hned od svých prvních krůčků v kanceláři svého Anděla, který mu ukáže správnou cestu – ať už k firemním systémům, dokumentům, intranetu a kancelářským potřebám až po to, kde najít kávu. Ono se to občas nezdá, ale za tím, aby bylo v kanceláři útulno, v barelu čistá voda, u kopírky a v tiskárně papíry a všude pořádek, stojí spousta práce. A zatímco obvykle asistentka v kanceláři bývá k dispozici především pro majitele či šéfa, na Andělu jsou andělské asistentky k dispozici hlavně makléřům.

V práci Anděl, doma Anděl

Když za nimi zaklapnou dveře kanceláře na Andělu, Alice běží za svými dvěma dcerkami a její neutuchající proud energie se přetaví z kancelářského Anděla na toho domácího. Je máma a dává tomu maximum, kromě role mámy je ale také ještě modelka, a tak jsou její večery někdy plné módních přehlídek. Jana miluje cestování a práci na sobě samé. Ten nejlepší relax si dokáže užívat s jógou. Všechno je pak v té správné harmonii. Každá si zkrátka najde to své, stejně jako v kanceláři.