Dobří andělé se vracejí…

Není to tak dávno, co RE/MAX Anděl nechal vylétnout ze svého hnízda makléře Luboše Poláška, který se rozhodl přijmout výzvu v jiné realitní kanceláři. Je čas, kdy je třeba odejít, ale také je čas se vracet. Luboš Polášek se po krátké zkušenosti vrací tam, kde má to, co mu jinde chybělo – svobodu, důvěru a prostor pro rozmach svých realitních křídel. A také kvalitní, známá značka, která je u realitní kanceláře naprosto zásadní.

Luboš si vyzkoušel práci v menší realitní kanceláři, kam se vydal s cílem předat zkušenosti, jež se naučil v RE/MAX Anděl. Hlavně to, že kvalitní realitní služby nejsou sci-fi a že uspět se dá jednoduše lidským přístupem.

Po několika měsících se ale rozhodl vrátit zpět.

„Zázemí realitní kanceláře je pro makléře strašně důležité, stejně jako důvěra, kterou v něj tým a majitel realitní kanceláře má. Teď vím, že to není vždy a všude samozřejmost,“ říká Luboš Polášek. Práce pro menší realitní kancelář byla sice dobrou zkušeností, ono zázemí, důvěra a svoboda, kterou ke své každodenní makléřské práci potřebuje, mu ale chyběla. Stejně tak jako lokalita Anděla, která nabízí flexibilnější možnosti pro zákazníky než oblast Praha 7, kde několik měsíců pobýval. A slovo „pobýval“ je velmi příznačné. Nová práce s sebou totiž přinesla řadu omezení, nařízení a pravidel, kolotoč reportování a neustálé kontroly. „Cítil jsem se doslova, jako kdyby mi přistřihli křídla,“ vysvětluje Luboš, proč se rozhodl malou kancelář opustit a vrátit se zpět do „hnízda“, kde mu poskytují potřebné a profesionální zázemí.

„Jsem rád, že si Luboš vyzkoušel práci v jiné realitní kanceláři, je to vždy dobrá zkušenost. Je velmi schopný makléř a jsem rád, že se rozhodl vrátit zpět,“ říká majitel realitní kanceláře RE/MAX Anděl Jaroslav Nedvěd k jeho návratu. Na zdejším trhu je tento přístup poněkud ojedinělý, lidé se v realitní branži obvykle nerozchází v tom nejlepším. Jaroslav Nedvěd je ale přesvědčen o tom, že když se „dobří andělé“ vracejí, není čas házet  jim klacky pod nohy… Je třeba jim otevřít dveře a pustit je s důvěrou zpět.